VSpeed - koncert
Artyści postanowili dołożyć starań, by wspólnie wykreować grupę, gdzie muzyczne wizje oraz doświadczenie przeplatać się będą z nowatorskimi pomysłami oraz szlachetnym doświadczeniem.
Gdzie?
Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
Kiedy?
28 lutego 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie stanie się areną ciekawego wydarzenia muzycznego. Już 28 lutego, punktualnie o 21:00 na scenie przy ulicy Szewskiej 12 pojawi się formacja VSpeed. Zespół powstał w Krakowie. Założyli go w 2004 roku muzycy na stałe związani z formacjami krakowskimi reprezentującymi jazzowe i jazzrockowe środowiska. Artyści postanowili dołożyć starań, by wspólnie wykreować grupę, gdzie muzyczne wizje oraz doświadczenie przeplatać się będą z nowatorskimi pomysłami oraz szlachetnym doświadczeniem.

Repertuar VSpeed-u to kolaż muzycznych gatunków, które utrzymują się wokół jazzowej stylistyki. Bez trudu i z przyjemnością w repertuarze odnaleźć można elementy funku oraz rocka (realizacje rytmicznej sekcji). Pojawiają się wątki jazzowe, widoczne w partiach improwizowanych zdominowanych przez solo, walking oraz we fragmentach, gdzie pojawiają się części kontrastujące, a także charakterystyczne skale. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl