Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Bracia Kliczko"

Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Bracia Kliczko"
Film jest prawdziwą historią braci Vitalija Klitschko oraz Wladimira Klitschko, dwóch najbardziej znanych na świecie bokserów wagi ciężkiej, pochodzących z Ukrainy.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
17 lipca 2017 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na film pod tytułem "Bracia Kliczko".
Kategoria filmu: biograficzny, sportowy oraz dokumentalny.
Scenariusz i reżyseria: Sebastian Dehnhardt
Wyprodukowano w Niemczech.
Obsada: Wladimir Klitschko i Vitali Klitschko.

Film jest prawdziwą historią braci Vitalija Klitschko oraz Wladimira Klitschko, dwóch najbardziej znanych na świecie bokserów wagi ciężkiej, pochodzących z Ukrainy. Poznamy dzieciństwo braci, spędzone na Ukrainie przy skażonych terenach Czarnobyla, ich sukcesy i pierwsze porażki a także bardzo ciężką drogę, jaką musieli pokonać, wspinając się po szczeblach kariery za czasów rozpadu w Związku Radzieckim. Szansa na karierę międzynarodową, zrodziła się wraz z możliwością przeprowadzki na Zachód. Dopiero tam pod czujnym okiem profesjonalistów Wladimir znalazł się w czołowym składzie Gwardii warszawskiej. Największe sukcesy bracia zaczynają odnosić w roku 1996, kiedy to Vitali podejmuje się pierwszej zawodowej walki, a jego brat Wladimir debiutuje w Atlancie podczas Igrzysk Olimpijskich.

Filmowe Mazury, filmowe morze i filmowe góry.
Przez cały okres wakacyjny, Visa Kino Letnie ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do najpopularniejszych kurortów w Polsce, takich jak Sopot i Zakopane, każdego dnia na bezpłatne filmowe projekcje. Dodatkowo w każdą środę i w każdy czwartek, kino letnie zawita także i do Giżycka.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Każdego dnia w okresie od 1.07.2017 do 31.08.2017 roku będziecie Państwo mogli obejrzeć ciekawe filmy na łonie natury, podziwiając piękne krajobrazy dookoła. W Sopocie Visa Kino Letnie zlokalizowane jest na wspaniałym molo, natomiast w Zakopanem zapraszamy na Kulturalny Placu Niepodległości, przy Krupówkach, skąd podziwiać można Giewont. Giżycko projekcje prezentować będzie w Ekomarinie w otoczeniu pięknego jeziora Niegocin, gdzie film obejrzeć będziecie mogli Państwo z przycumowanego jachtu.

Jak już wskazuje coroczna tradycja, festiwal będzie dzielony na tygodnie tematyczne. Repertuar Visa Kina Letniego, to Oscarowe filmy i te wielokrotnie nagradzane podczas europejskich festiwalów, a także hity światowego kina, kino artystyczne, produkcje polskie, które zasłynęły zarówno w Polsce jak i za granicą.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl