Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Koncert "Będziesz Moją Panią" - Łukasz Jemioła z okazji Dnia Kobiet

Koncert "Będziesz Moją Panią" - Łukasz Jemioła z okazji Dnia Kobiet
Ten wieczór obfitować będzie także w klasyki, takie jak "Umówiłem się z nią na dziewiątą"- Eugeniusza Bodo, bądź "Ja mam czas, ja poczekam" autorstwa Mieczysława Fogga.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
6 marca 2020 od 19:00
Za ile?
30 zł

Retro na żywo- zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet podczas koncertu Łukasza Jemioły. Łukasz Jemioła urodził się w Limanowej, związany jest także z Lublinem oraz z Warszawą, jest wokalistą, gitarzystą, twórcą piosenek odnoszący sukcesy podczas imprez festiwalowych zarówno na polskiej scenie, jak i na scenach zagranicznych. Styl charakteryzujący jego muzykę to przede wszystkim blues oraz folk czy piosenka poetycka. Na rynku muzycznym znaleźć możemy dwa krążki, które nagrał wraz z Włodkiem Pawlikiem- laureatem Grammy.

Jesienią 2018 roku ukazał się drugi album Łukasza Jemioła zatytułowany "Retro na żywo" razem z DVD i konkretnie materiał z tego albumu zostanie zaprezentowany publiczności już 6 marca 2020 roku o godzinie 19.00 w Zakopanem w Kawiarni Kmicic. Posłuchać będzie można "perełek" piosenkowych wywodzących się z XX-lecia międzywojennego między innymi z tekstami Mariana Hemara czy Juliana Tuwima.

Ten wieczór obfitować będzie także w klasyki, takie jak "Umówiłem się z nią na dziewiątą"- Eugeniusza Bodo, bądź "Ja mam czas, ja poczekam" autorstwa Mieczysława Fogga. 6 marca czeka Panie z okazji Dnia Kobiet wielka muzyczna uczta, obfitująca w dobrą muzykę, interakcję z publicznością, bo z tego właśnie słynie Łukasz Jemioła.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Cena biletu: 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl