Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert zespołu IRA
Jakże charakterystyczny wokal, brzmienie bardzo dynamiczne oraz doświadczenie na scenie są składowymi sukcesu formacji. Nie mogłoby Państwa zabraknąć na tej imprezie.
Gdzie?
Hotel Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA
Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Kiedy?
28 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
25 zł

W trakcie ostatniego z cyklu występów odbywających się w Nosalowym Dworze, usłyszą Państwo brzmienia mocno gitarowe. Nie mogłoby również zabraknąć utworów bardziej nastrojowych. Już 28-go lutego 2020 roku specjalnie dla Was zagra zespół IRA, grający rocka, jakiego zdecydowaną siłą się właśnie koncerty. Jakże charakterystyczny wokal, brzmienie bardzo dynamiczne oraz doświadczenie na scenie są składowymi sukcesu formacji. Nie mogłoby Państwa zabraknąć na tej imprezie.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie 28-go lutego 2020 roku, do zakopiańskiego Hotelu Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA, znajdującego się przy ulicy Balzera 21 d. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00,a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl