Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

VibrasoniQ - koncert

VibrasoniQ - koncert
 
Dziewczyny z formacji VibrasoniQ przyjaźnią się i grają razem już od wielu lat. Same o sobie mówią, że tworzą zespół stworzony z pozytywnych muzycznych wibracji, ale nie tylko.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?8 grudnia 2017 od 21:00
za ile?25 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie żeńską grupę VibrasoniQ, która występuje w składzie następującym: Beata Bartelik - wokalistka, Gabriela Kucz, Magdalena Lachowicz, Marzena Sikała, prezentuje styl zwany pop-electronic i elementy folk/ethno/jazz. Zespół stara się łączyć elektronikę, czyli klawisze oraz efekty komputerowe z dźwiękiem fletów oraz skrzypiec, a także melodyjnym wokalem Beaty Bartelik.

Projekt wypełniony jest kolorowymi i niebanalnymi tekstami utworów, co tworzy w efekcie ciekawą muzyczną całość. Styl muzyki grupy VibrasoniQ jest niejednoznaczny, jej członkowie poszukują oryginalnych środków wyrazu i są niechętni do muzycznych kompromisów. Były to w przeszłości powodami kontrowersji. Zespół zdobył na jednym z folkowych ortodoksyjnych festiwali nagrodę specjalną przyznawaną "za odwagę w przełamywaniu stereotypów i w muzycznych poszukiwaniach". Dziewczyny z formacji VibrasoniQ przyjaźnią się i grają razem już od wielu lat. Same o sobie mówią, że tworzą zespół stworzony z pozytywnych muzycznych wibracji, ale nie tylko.

Na koncert zapraszamy już 8-go grudnia 2017 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Zaczynamy imprezę o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl