Koncert komediowo-romantyczny „Chłopem i Babą stworzył nas Bóg”

Koncert komediowo-romantyczny „Chłopem i Babą stworzył nas Bóg”
„Chłopem i Babą stworzył nas Bóg” - idealna wręcz propozycja (nie jedynie na Walentynki) dla tych z Państwa, którzy lubią czasami przeanalizować otaczającą rzeczywistość
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
15 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

„Chłopem i Babą stworzył nas Bóg” - idealna wręcz propozycja (nie jedynie na Walentynki) dla tych z Państwa, którzy lubią czasami przeanalizować otaczającą rzeczywistość (tutaj konkretnie związek dwojga ludzi). Stadia miłości i związane z nimi wszelakie kłopoty, a wszystko to opowiedziane z odpowiednim przymrużeniem oka i zamknięte w piosenkach autorskich. Koncert doceniony przez publiczność Trójmiejską, uznany za jedną z perełek teatralnych roku 2018 przez trójmiasto.pl, jaka stanowi potężną (bez poczucia przesytu) porcję niezwykle rzadkiego dziś inteligentnego humoru, który jest odtrutką na otaczającą wszystkich rzeczywistość.

Na deskach Boto Teatru wystąpią przed Wami Amal Anani - aktorka musicalowa, wokalistka (Tracy Turnblad ze spektaklu „Hairspray”) i Marek Sadowski - aktor gdyńskiego Teatru Muzycznego (między innymi: „Okno na parlament”, „Sceny miłosne dla dorosłych”, „Skrzypek na dachu” i autor. Akompaniował im będzie współkompozytor piosenek, czyli Patryk Skarbek-Tłuchowski.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go lutego 2020 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Organizatorem jest Fundacja Teatru BOTO.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl