John Leysner and The Soulmates - koncert
The Soulmates są formacją soulowo-funkową i jazzującą, założoną przez Johna Leysnera. Członkowie grupy grają kompozycje swojego założyciela.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
21 lutego 2020 od 21:00
Za ile?
40 zł

W ostatni weekend (piątek) karnawału zaprosimy Państwa bardzo serdecznie na jakże energetyczną podróż. Impreza odbędzie się 21-go lutego 2020 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

The Soulmates są formacją soulowo-funkową i jazzującą, założoną przez Johna Leysnera. Członkowie grupy grają kompozycje swojego założyciela. John przyszedł na świat w Surinamie, w Ameryce Południowej, w małym kraju znajdującym się blisko Brazylii. Jego przygoda muzyczna rozpoczęła się, kiedy tylko stanął na własnych nogach. W Surinamie podczas większej części urodzinowych przyjęć grają zespoły tradycyjne. Słuchanie ich było magiczne dla małego chłopca, zakochanego ponad to w muzyce. John grał więc z przeróżnymi formacjami na licznych scenach międzynarodowych. W tym roku ma w planach wydanie pierwszej płyty.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl