Depth Tones: Bredren - V Urodziny Breaky Vibes
Dojrzeliśmy muzycznie przez te lata, a razem z nami Wy dojrzeliście, dlatego na rok 2020, miesiąc luty przygotowaliśmy imprezę, która to symbolizuje.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
21 lutego 2020 od 22:00
Za ile?
20 zł

Budowanie społeczności jest jednym z najmilszych aspektów organizowania muzycznych eventów. Podczas naszych wydarzeń występowało wielu artystów i nawiązało się również wiele przyjaźni. Zatem dziękujemy Państwu serdecznie, nasi drodzy odbiorcy, za Waszą obecność oraz za to, co razem osiągnęliśmy.

Niebawem dobijemy do portu pierwszego, którym jest piąta rocznica naszej działalności. Dojrzeliśmy muzycznie przez te lata, a razem z nami Wy dojrzeliście, dlatego na rok 2020, miesiąc luty przygotowaliśmy imprezę, która to symbolizuje. Pierwszy raz podczas naszych urodzin, zaprezentujemy najgłębszy wariant muzyki w stylu drum&bass, cykl: Depth Tones!

Już 21-go lutego 2020 roku, w sopockim Klubie Sfinks700, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 1, wystąpi trio belgijskie Bredren. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Szanowani na całej kuli ziemskiej, tak przez gatunkowych purystów, a także przez początkujących „pielgrzymów”, zagrają w naszym kraju pierwszy raz. Mistrzowie techno-drumnbass rozpalają serca zarówno tych, jacy w nocy muszą się wyszumieć, jak i tych którzy woleliby zamknąć oczy i oddawać się uniesieniu muzycznemu. Występ gwiazdy głównej jak zawsze będzie okraszony polskim supportem, natomiast fontanna będzie negatywnym odbiciem głównej sceny. To właśnie tak, pośród neurofunkowych uderzeń odnajdzie się Wy - ludzie z najlepszą kondycją.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl