VI Festiwal Smaków Liczyrzepy i III Jarmark Ducha Gór

VI Festiwal Smaków Liczyrzepy i III Jarmark Ducha Gór
Festiwal wspiera i promuje wszystko, co związane jest z regionem, historią, a także rękodziełem.
Gdzie?
Dwór Liczyrzepy
Obrońców Pokoju 4b, 58-540 Karpacz
Kiedy?
1 lipca 2018 od 12:00 do 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miasto Karpacz

Festiwal Smaków Liczyrzepy wita Szanownych Państwa już po raz szósty. W tym roku obchodom festiwalowym towarzyszyć będzie Jarmark Ducha Gór, organizowany trzeci rok z rzędu. Serdecznie zapraszamy 1 lipca do Dworu Liczyrzepy w Karpaczu, który znajduje się przy ulicy Obrońców Pokoju 4b. Główne uroczystości rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do 18:00.

Festiwal Smaków Liczyrzepy już od pierwszej odsłony ma wyraźnie sprecyzowane cele. Festiwal wspiera i promuje wszystko, co związane jest z regionem, historią, a także rękodziełem. Wydarzenie cieszy się taką popularnością, że stało się atrakcją turystyczną. Motywem przewodnim imprezy są edukacja oraz odkrywanie turystycznych walorów regionu Dolnego Śląska. Takie podejście cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony turystów odwiedzających ten szczególny region, naznaczony zawiłymi meandrami historii.

Imprezie w Dworze Liczyrzepy, legendarnej postaci Karpacza, towarzyszy Jarmark Ducha Gór. Impreza ma na celu sprzedaż oraz prezentację wyrobów lokalnych rzemieślników i producentów. W ubiegłym roku podczas II Jarmarku zaprezentowano ponad osiemdziesiąt manufaktur, umożliwiając tym samym każdemu z rzemieślników zareklamowanie swojego dorobku. Przez Jarmark przewinęło się ponad tysiąc odwiedzających. Wśród gości byli turyści niemal z całej Polski.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza niż poprzednie, tak zapewniają organizatorzy! To będzie niezapomniany dzień pełen wrażeń i atrakcji. Serdecznie zapraszamy dzieci oraz dorosłych. Na najmłodszych uczestników czekają warsztaty tematyczne, które przybliżyć mają bogactwo tradycji oraz piękno Karkonoszy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl