Ursynowskie potańcówki
Potańcówką towarzyszyć będzie nauka tańca i konkursy, czy też animacje, zaś dla najmłodszych czekał będzie dmuchaniec.
Gdzie?
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów
Kajakowa 12b, 02-844 Warszawa
Kiedy?
11 sierpnia 2018 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie

Po jakże spektakularnym sukcesie potańcówek w latach ubiegłych, zaczynamy kolejną edycję, czyli sześć spotkań tanecznych. Już 11-go sierpnia 2018 roku, od godziny 17:00 czekać będziemy na Was przy Doku Ursynów, przy ulicy Kajakowej 12 b. Zabawę dodatkowo uatrakcyjni muzyka na żywo.

Tego roku aż dwie potańcówki zorganizowane zostaną w granicach projektu Budżetu Partycypacyjnego 11-go sierpnia oraz 1-go września, zaś na dwóch kolejnych zabawach zaplanowana jest muzyka na żywo 7-go lipca oraz 11-go sierpnia. Organizuje cały cykl potańcówek Urząd Dzielnicy Ursynów.

Właściwie nie można sobie wyobrazić wakacji na dzielnicy Ursynów bez jakiejkolwiek potańcówki. Kiedy trzy lata wstecz proponowano organizację pierwszych potańcówek w tej dzielnicy stolicy, nie spodziewano się, iż do tańca porwiemy cały nasz Ursynów. Potańcówki ursynowskie są jak zwykle szansą ku integracji, tak międzysąsiedzkiej, jak również międzypokoleniowej, zaś przede wszystkim mamy na to gwarancję świetnej zabawy, tak mówi Zastępca Burmistrza, nazwiskiem Łukasz Ciołko. Imprezę specjalnie dla ursynowian poprowadzą DJ Myszon i Madame Czarnecka.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zatem DJ Myszon jest twarzą rozpoznawalną w stolicy. Jest miłośnikiem oraz promotorem muzyki z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Madame Czarnecka natomiast od dwudziestu już lat gra na parkietach stołecznych, by inni tańczyli. Jest ona pionierką imprez tanecznych klubowych. Ponad to jest legendą warszawskiej tanecznej sceny.

Potańcówkom towarzyszyć będzie nauka tańca i konkursy, czy też animacje, zaś dla najmłodszych czekał będzie dmuchaniec.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl