Ułani Kapitalizmu
Fama dopuszcza do siebie każdą niemalże formę ekspresji twórczej, zaś program festiwalu zostaje otwarty na inicjatywy spontaniczne płynące od uczestników po ostatni dzień trwania imprezy.
Gdzie?
Basen Północny
Rogozińskiego S. 2, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
17 sierpnia 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Fama jest największym interdyscyplinarnym wydarzeniem młodej kultury oraz sztuki. Pragniemy umożliwić Wam debiut, a także konfrontację z innymi artystami, tak z naszego kraju, jak również z kontynentu europejskiego. Jednak przede wszystkim, pragniemy Państwa zaprosić do miasta Świnoujście, abyście na własne oczy zobaczyli to wydarzenie i poczuli na swojej skórze atmosferę tego wspaniałego wydarzenia. Fama dopuszcza do siebie każdą niemalże formę ekspresji twórczej, zaś program festiwalu zostaje otwarty na inicjatywy spontaniczne płynące od uczestników po ostatni dzień trwania imprezy.

Program wydarzenia 17-go sierpnia 2018 roku: o godzinie 19:30 - FMXĐ, o godzinie 20:30 PARA, o godzinie 21:30 wystąpi Truchło Wolanda, a o godzinie 22:30 zagrają Ułani Kapitalizmu. Wydarzenie jest bezpłatne, a odbędzie się na świnoujskim Basenie Północnym, znajdującym się przy ulicy Rogozińskiego S. 2.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl