Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Alicja Majewska, Warsaw Opera Quartet, Włodzimierz Korcz- koncert
Alicja Majewska jest jedną z największych i najlepszych gwiazd reprezentujących polską scenę muzyczną.
Gdzie?
Interferie Medical SPA
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
21 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
79 zł

Alicja Majewska jest jedną z największych i najlepszych gwiazd reprezentujących polską scenę muzyczną. Jej utwory łączą w sobie doskonałą muzykę oraz fenomenalne teksty, a ponadto charakteryzuje je wrażliwość słowa i emocje, jakie swoim głosem artystka przekazuje słuchaczom. Znany ją z wielu wielkich przebojów, które są jej wizytówką, między innymi:"Jeszcze się tam żagiel bieli","To nie sztuka wybudować nowy dom", "Być kobietą" czy "Odkryjemy miłość nieznaną". Podczas koncertu Alicji Majewskiej będzie towarzyszył kwartet smyczkowy, na fortepianie zagra kompozytor o wielkim talencie, aranżer, również dyrygent, który stworzył wiele przebojów śpiewanych po dziś dzień- Włodzimierz Korcz.

Majewska z Korczem razem współpracują już 35 lat, ich koncerty wciąż cieszą się ogromną popularnością, a oddanej publiczności im nie brakuje. Zapraszamy serdecznie już 21 lutego 2020 roku do Interferie Medical SPA o godzinie 19.00.
Cena biletu: 79 zł.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl