Two Timer
Formacja gra elektrycznego bluesa, przy czym czerpie ze wzorców korzennych tego gatunku, jednak z zachowaniem brzmienia tradycyjnego, które utrzymany jest w stylu z lat 60' i 70'.
Gdzie?
Muszla koncertowa
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
11 sierpnia 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Two Timer powstało z końcem 2008 roku. Formacja gra elektrycznego bluesa, przy czym czerpie ze wzorców korzennych tego gatunku, jednak z zachowaniem brzmienia tradycyjnego, które utrzymany jest w stylu z lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych. Swą muzykę sami określają: „grunge blues na sterydach”. Koncertowy repertuar jest głównie oparty na utworach własnych. Formacja wydała swe demo EP, pod tytułem: „Here it comes”, kwiecień, rok 2011. Premiera debiutanckiego albumu, pod tytułem: „Two Timer” miała miejsce 7-go czerwca roku 2014.

Koncertują oni w klubach w całej Polsce, a także w Niemczech, jak również na festiwalach, miedzy innymi: Rawa Blues, Gdynia Blues Festiwal, czy też JimiWay Blues Festiwal. W roku 2015, w styczniu Two Timer reprezentowali nasz kraj na festiwalu międzynarodowym, pod nazwą: International Blues Challenge, Stany Zjednoczone. Memphis. Natomiast w roku 2016, 28-go marca Two Timer wydało swoją drugą płytę, pod tytułem: „The Big Ass Beer To Go”, która spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami i recenzjami w muzycznych magazynach, a także z zainteresowaniem Muzycznych Redaktorów, między innymi radiowej Trójki, Radia Kultura, czy Radia Merkury.

Na koncert Two Timer zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go sierpnia 2018 roku, do Muszki Koncertowej w Świnoujściu, znajdującej się przy ulicy Fryderyka Chopina 30. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl