Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert "O miłości prawie wszystko" Bartosza Kuczyka
Miłość ma niejedno imię. Przekonali się wszyscy, których ta dosięgła.
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
16 lutego 2020 od 17:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, pod tytułem: "O miłości prawie wszystko", który odbędzie się już 16-go lutego 2020 roku, w świnoujskiej Sali Teatralnej MDK, znajdującej się przy ulicy Matejki J. 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Koncert wykona Bartosz Kuczyk oraz zaproszeni Goście specjalni.

Tutaj kluczowym jest słowo: „prawie”. Miłość ma niejedno imię. Przekonali się wszyscy, których ta dosięgła. Pisywali o niej wielcy poeci oraz filozofowie. Inni artyści malowali obrazy, czy też próbowali nadawać jej kształt rzeźb. Miłość również inspirowała kompozytorów. To oni, potrafili połączyć swoje talenty z poezją, osiągali najlepsze efekty. Przy ariach miłosnych z operetek i oper, utworach pochodzących z musicali, ludzie zaczynają sobie uświadamiać, iż miłość istnieje w nas samych, jest także obok nas - na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedynie chcieć dostrzegać ją, a być może okazać się, że podobna jest do tej z piosenki, czy innej arii. Nawet najwięksi twórcy nie mają pełnej wiedzy na temat miłości. Na całe szczęście.

Podczas koncertu usłyszą Państwo takie przeboje, jak między innymi:„Usta milczą, dusza śpiewa”, „W tę noc”, „Gdzie mieszka miłość”, „Tango Jalousie”, czy też „Przetańczyć całą noc”.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl