Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tubis Trio - koncert

Tubis Trio - koncert
 
Formacja Tubis Trio jest jedną z bardziej obiecujących, polskich młodych gwiazd, która zbiera prawie same dobre recenzje.
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?14 października 2017 od 21:30
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu Tubis Trio, który będzie promował album, pod tytułem: "The Truth". Odbędzie się on już 14-go października 2017 roku, w krakowskim Harris Piano Jazz Bar, znajdującym się przy Rynku Głównym 28. Bilety kosztują 30 złotych, a koncert rozpocznie się o godzinie 21:30.

Formacja Tubis Trio jest jedną z bardziej obiecujących, polskich młodych gwiazd, która zbiera prawie same dobre recenzje. Często porównuje się ich do tria ze Szwecji: e.s.t, ponieważ podobnie jak oni tworzą bardzo zgraną ze sobą grupę, która współpracuje od wielu lat. Stworzyli oni wręcz jeden organizm, zaś każdy z członków zespołu jest jednocześnie posiadającym równe prawa kreatorem dźwięków. Brzmienie zaś może Was zaskoczyć licznymi odniesieniami do różnych stylów muzycznych, a także wciągnąć w spektakl muzyczny - jedyny taki w swoim rodzaju.

Formacja wykonuje przede wszystkim kompozycje autorskie w stylu jazzowych improwizacji, ale otwartych na muzyczne szerokie horyzonty. Uważają zgodnie, iż samo określenie "jazz" szufladkuje, a także ogranicza zbytnio. Starają się zatem tworzyć piosenki z tematami muzycznymi, jednak posiadające formy nieprzewidywalne. Czerpią oni swe muzyczne inspiracje z wielu muzycznych stylów, także z różnych epok historycznych. Sięgają czasami nawet, po tematy pochodzące z muzyki popowej, które później przerabiają po swojemu. Płyta, pod tytułem: "Live In Luxembourg" okrzyknięta została jedną z lepszych jazzowych płyt na świecie, w roku 2009.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Nowy album "The Truth", z tego roku jest dojrzały i pełny emocji. Głównie opowiada o życiu samym w sobie. Historia opowiedziana przez Tubis Trio posiada wielką lekkość oraz swobodę.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl