Tribute to Tadeusz Nalepa - Blues Connections - koncert

Tribute to Tadeusz Nalepa - Blues Connections - koncert
rozumienie i współpraca artystów na scenie, ich pomysły muzyczne, a także niespotykany i charyzmatyczny wokal zjednują im ogromną ilość sympatyków
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
6 września 2019 od 20:30
Za ile?
20 zł

Blues Connections - zespół z Trójmiasta, który działa już od dwóch lat. Zrozumienie i współpraca artystów na scenie, ich pomysły muzyczne, a także niespotykany i charyzmatyczny wokal zjednują im ogromną ilość sympatyków szczególnie w ich regionie. Co o tym może zaświadczyć? Mianowicie wyprzedane koncerty w Blues Clubie (Gdynia), Teatrze BOTO, jak również Oliwskim Ratuszu Kultury oraz znakomite przyjęcie od publiki na wszelakich koncertach.

Ostatni już raz w tym sezonie Blues Connections zagrają program, jakiego tematem przewodnim ma być twórczość artystyczna ojca bluesa polskiego, czyli Tadeusza Nalepy. Pierwszy blok obejmie ulubione piosenki, które zostały napisane właśnie przez Tadeusza Nalepę, zaś drugi blok będą przeplatane evergreenami bluesowymi i własnymi kompozycjami. A w nich usłyszeć, z kolei można inspirację kompozycjami Nalepy.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 6-go września 2019 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl