GZA - The Genius - koncert
Najstarszy członek zespołu Wu-Tang Clan jest określany duchowym przywódcą składu.
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
17 marca 2020 od 20:00
Za ile?
89 zł

Gwiazda rapu The Genius - GZA, założyciel samego Wu-Tang Clanu, przed Państwem wystąpi już 17-go marca 2020 roku, w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, znajdującym się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

Wu-Tang Clan jest jedną z ważniejszych formacji amerykańskich hip-hopowych na całej kuli ziemskiej, a sam GZA jest jednym z lepszych tekściarzy wszechczasów wg The Source. Jeden z najlepszych MC w naszych czasach wg redakcji About.com.

The Genius, czyli pseudonim artysty właściwie mówi o nim wszystko. Najstarszy członek zespołu Wu-Tang Clan jest określany duchowym przywódcą składu. Płyta, pod tytułem: "Liquid Swords" jest uważana obecnie za jedną z ważniejszych dzięki członkom formacji Wu-Tang Clan. Album wyprodukowany przez kolejnego współzałożyciela zespołu, nasycony samplami kung-fu, a także ze świetnymi tekstami The Genius zdobył status platynowego oraz został uznany za jeden z lepszych albumów w całej historii rapu. W roku 1998 magazyn "The Source" zamieścił krążek na liście stu najlepszych płyt rapowych. W roku 2006 "Liquid Swords" swe miejsce odnalazł w książce samego Roberta Dmiery’ego, pod tytułem: 1001 albumów, które musisz usłyszeć przed śmiercią.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Z okazji dwudziestej piątej rocznicy wydania, jest świetna okazja, żeby usłyszeć retrospektywę tej płyty na żywo wykonywanych przez mistrza GZA.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl