Trasasa Koncertowa „Good L.U.C.K”
Album to jednocześnie pozytywna i sarkastyczna opowieść o przewrotności, zmianach. Płyta, niczym telenowela opowiada o ludzkich losach.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
14 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł

Mamy zaszczyt zaprosić na koncert niezwykłego artysty, laureata "Paszportu Polityki", „Mateusza Trójki” oraz „Yachów”, Łukasza Rostkowskiego aka „L.U.C.”. Ten multimedialny performer oraz muzyk zaprezentuje się podczas trasy koncertowej „Good L.U.C.K”. Serdecznie zapraszamy na koncert do Gdańska, do Stocznia Klub B90, przy ul. Doki 1. Koncert zaplanowano na 14 kwietnia, rozpocznie się o godzinie 19:00.

„L.U.C.” Łukasz Rostkowski zakończył niedawno pracę nad nowym solowym albumem powiązanym ze światem X muzy. W etiudach, piosenkach i filmach spotkają się aktorzy i muzycy. Będą to, między innymi: Arek Jakubik, Tomasz Kot, Gutek, Bovska, Katarzyna Figura oraz Karolina Czarnecka! Album trafił na półki 16 marca, a dzień później artysta ruszył w trasę koncertową, która charakteryzuje się muzyczno - filmowym obliczem. Podczas koncertów ujawniane zostaną kolejne filmy.

Na płaszczyźnie nieskrępowanych, pozytywnych chilloutowo-jazzowych samplach i bitach z lat siedemdziesiątych, spotkają się tacy muzycy jak: Gutek, Robert Cichy, Bovska, folkowa formacja Laboratorium Pieśni, a także świetni, znani polscy aktorzy, a wśród nich ujrzymy: Katarzynę Figurę, Arka Jakubika, Tomasza Kota oraz Karolinę Czarnecką. Produkcją zajął się L.U.C, towarzyszył mu młody producent ukrywający się pod pseudonimem ES.CE. Młody producent ma w dorobku współpracę z muzykiem holenderskim Joe Kickassem z Killing Skills oraz BRK działającym z Grubsonem.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Album to jednocześnie pozytywna i sarkastyczna opowieść o przewrotności, zmianach. Płyta, niczym telenowela opowiada o ludzkich losach. Artyści przekonują, że wszyscy gramy w identycznym filmie. Przypisano nam różne sceny, a w nich do zagrania podobne role. Wszystko zamknięte w klatkach, klapsach i chwilach, dekoracjach życia przesiąkniętymi przewrotnością ludzkich losów.

Łukasz Rostkowski uchylił rąbka tajemnicy, stąd wiadomo, że podczas koncertów pojawi się akustyczny kwartet. Muzyka towarzyszyć będzie kolejnym fragmentom filmów prezentujących etiudy aktorów. Miesiąc temu miała miejsce premiera pierwszego teledysku, który powstał do fragmentu "Fruń". Utwór powstał z udziałem artystki Karoliny Czarneckiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl