Lao Che. Koncert pożegnalny " No to Che!"
Pinezek wbitych w koncertową mapę nikt nie byłby w stanie zliczyć.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
13 marca 2020 od 20:00
Za ile?
69 zł

Drogie Panie i Drodzy Panowie! Dzyń, dzyń! Właśnie dojeżdżamy na pętlę. Była to kapitalna wręcz przygoda. Przygoda życia! Po ponad dwudziestu latach grania oraz wielu niezapomnianych momentach spędzonych razem z Państwem, z wielką przykrością zawiadamiamy, iż zawieszamy działalność formacji.

Jednak nie mówimy: "ostateczny koniec", czy że zamykamy grupę na Amen, ponieważ nie da się tak po prostu. Nasza wielka przyjaźń tutaj się rozpoczęła, a jak wiadomo prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy. Był to intensywny oraz ważny czas dla wszystkich z nas. Pinezek wbitych w koncertową mapę nikt nie byłby w stanie zliczyć. Serdecznie za to dziękujemy, i że byliście oraz ciągle jesteście razem z nami. Mamy wielkie szczęście, że Was mamy, czyli naszych drogich słuchaczy.

Zanim jednak powiemy sobie i Wam "cześć"...

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Od jakiegoś czasu mamy wielki, niepohamowany apetyt na to, by odświeżyć stare kawałki. Właśnie przyszedł na to czas oraz właściwy moment. Pojedziemy w ostatnią trasę właśnie z nimi. Nie mogłoby oczywiście zabraknąć również tych utworów, jakie świetnie znacie. Mamy ogromną nadzieję, iż nasze koncerty zrobią Państwu dobrze na pożegnanie.

Zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się już 13-go marca 2020 roku, w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl