Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Trasa koncertowa „Not In This Lifetime Tour"

Trasa koncertowa „Not In This Lifetime Tour"
 
Ich koncerty, to dawka niezapomnianych emocji o wysoko podniesiona poprzeczka, dlatego też łączą miliony swoich fanów z całego świata, podczas swoich występów.
gdzie?Stadion Energa Gdańsk
Pokoleń Lechii Gdańsk 1 1, 80-530 Gdańsk
kiedy?20 czerwca 2017 od 17:30
za ile?227 zł

Legenda rocka grupa Guns N' Roses w skład której wchodzą Axl Rose i Slash już 20.06.2017 roku wystąpi w Gdańsku na Stadionie Energa! Nie może Was tam zabraknąć!

Tuż po tym jak zespół Guns N’ Roses powstał, a miało to miejsce w roku 1985, wstrząsnęli oni nieokiełznanym, bezkonkurencyjnym i niemalże niemożliwym, by go zatrzymać , charakterem na wzrastającej scenie rocka w Los Angeles. Debiutancka płyta pozwoliła im na utrwalenie tego wizerunku, a oni sami zostali okrzyknięci amerykańskim debiutem, który najlepiej się sprzedał, bo aż 30 milionów egzemplarzy sprzedanej debiutanckiej płyty. Jest to genialny wynik!

Kolejny sukces przyniósł rok 1991, ich "Use Your Illusion I" i "Use Your Illusion II", zaraz po tym jak odbyła się ich premiera, od razu wskoczyły na szczyt list, zajmując miejsce I i II. Dodatkowo oba pokryły się siedmiokrotnie platyną. Przez ostatnie 10 lat, grupa Guns N’ Roses występowała na wielu koncertach, na które bilety wyprzedawały się co do jednego, byli także headlinerem festiwali na świecie. Była to promocja płyty "Chinese Democracy", która ukazała się w roku 2008, oprócz tego, że odniosła ogromny sukces zdobywając status platynowej płyty, to także została bardzo ciepło przyjęta przez muzycznych krytyków. Na koncie mają 6 studyjnych krążków. Są jednym z najważniejszych, najlepszych i mających największy wpływ zespołów muzycznych na świecie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Ich koncerty, to dawka niezapomnianych emocji o wysoko podniesiona poprzeczka, dlatego też łączą miliony swoich fanów z całego świata, podczas swoich występów.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl