GAROU - koncert
Artysta pełen niespodzianek, jest jednym z bardzo charyzmatycznych i najbardziej urzekających muzyków sceny francuskiej.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
25 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
139 zł

Tego wokalisty nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Rewelacyjny, kochany i znany przez publikę całego świata - Garou wystąpi w naszym kraju w lutym 2020 roku. Największe hity czarującego artysty usłyszycie Państwo jedynie w dwóch miastach: Gdańsku i Szczecinie.

Artysta pełen niespodzianek, jest jednym z bardzo charyzmatycznych i najbardziej urzekających muzyków sceny francuskiej. Pod koniec dziewięćdziesiątych lat muzyk zaistniał w muzycznym świecie, łamiąc wszelkie jego kanony. Jakże seksowny głos tego romantyka sprawił, iż serca kobiece zaczęły bić nieco szybciej. Sam o sobie mówi skromnie, że podbił listy przebojów, ponieważ pojawił się we właściwym czasie i miejscu. Jego spotkanie ze sławnym poetą i autorem musicalu, pod tytułem: "Notre Dame de Paris", czyli Lucem Plamondonem w montrealskim barze zadecydowało o przyszłości wokalisty grającego na gitarze. Później talent oraz urok Garou przyczyniły się do rozpoczęcia wspólnej pracy z Rene Angelil oraz Celine Dion. Piosenkarz posiada bogatą dyskografię, ponieważ wydał osiem albumów oraz niezliczoną ilość singli. Gwiazda często daje koncerty.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie na koncert Garou, który odbędzie się już 25-go lutego 2020 roku, w gdańskiej Ergo Arenie, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 139 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl