Trasa Koncertowa Rekordowo Letnie Lato 2020 - koncert

Trasa Koncertowa Rekordowo Letnie Lato 2020 - koncert
Członkowie zespołu szczerze wierzą, iż fani przyjdą na koncerty emocjonalnie zaangażowani. Oni zaś będą mieli małą chwilę, by przygotować się do odegrania piosenek na żywo.
Gdzie?
Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
Kiedy?
1 marca 2020 od 19:00
Za ile?
69 zł

W trzy miesiące od premiery swego ósmego albumu formacja Happysad rusza w promocyjną trasę. Zespół wydał następcę "Ciała Obcego", ozłoconego już zresztą - 29-go listopada, roku 2019, pod tytułem: "Rekordowo Letnie Lato" dzięki wytwórni Mystic Production. Album promują single, noszące tytuły: „Jak dawniej”, „Cały”, a także „Słoneczniki i konopie”. Grupa przygotowała do nich trzy teledyski.

Zespół cieszy się, iż pierwszy raz w historii ich działania twórczego, od wydania krążka do rozpoczęcia koncertowej trasy promującej upłynie trochę czasu. Publika będzie miała zatem okazję bardzo dokładnie poznać proponowany materiał i pożyć z nim odrobinę. Członkowie zespołu szczerze wierzą, iż fani przyjdą na koncerty emocjonalnie zaangażowani. Oni zaś będą mieli małą chwilę, by przygotować się do odegrania piosenek na żywo. To wbrew wszelkim pozorom bardzo wymagający materiał. Tak mówi o nim gitarzysta formacji - Łukasz Cegliński.

Portal interia.pl napisał recenzując album, że są to kompozycje naprawdę świetne i melodyjne, lecz równocześnie uciekające w strony nieoczywiste. Dodaje również, że ewolucja grupy Happysad jest jedną z bardziej fascynujących oraz satysfakcjonujących w historii rocka polskiego.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W programie koncertów znajdują się utwory z płyty: "Rekordowo Letnie Lato", a także najlepiej znane piosenki zespołu. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go marca 2020 roku, do gdańskiego Klubu muzycznego Parlament, znajdującego się przy ulicy Świętego Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl