Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tony Hadley - Spandau Ballet - koncert

Tony Hadley - Spandau Ballet - koncert
 
Modne, a także szykowne stroje oraz pasująca do nich muzyka zrobiły z formacji Spandau Ballet ikonę nowej dekady.
gdzie?Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
kiedy?17 lutego 2018 od 20:00
za ile?110 zł

Pierwszy raz w naszym kraju - przeboje ponadczasowe formacji Spandau Ballet, jak: "True", czy "Gold". Spandau Ballet obok Duran Duran to jeden z najsłynniejszych brytyjskich zespołów, który związany jest z nurtem, zwanym New Romantic, który zdołał podbić prawie cały świat w latach osiemdziesiątych.

Zatem hitowa muzyka pop i dodatek modnej wówczas elektroniki okazał się właśnie czymś ożywczym i nowym na muzycznym rynku, zaś pierwszy singiel, pod tytułem: "To Cut A Long Story Short" wdarł się szturmem, w roku 1980, jesienią na listy przebojów całej Europy. Modne, a także szykowne stroje oraz pasująca do nich muzyka zrobiły z formacji Spandau Ballet ikonę nowej dekady. Później posypały się kolejne przeboje, które wydano na dwóch płytach: "Diamond" oraz "Journey To Glory". Znakiem rozpoznawczym Spandau Ballet stał się głównie głos Tony Hadley’a - wokalisty, a także coraz odważniejsze kompozycje soulowo taneczne Gary Kempa.

Prawne kłopoty zaraz po wydaniu krążka, pt.: "Parade" w roku 1989, doprowadziły niestety do zawieszenia działalności zespołu. Gary Kemp zajął się swoją aktorską karierą, zaś Tony Hadley postanowił, iż będzie występował w charakterze solisty ze swoją grupą. Zdołał on wydać pięć albumów solowych, między innymi z coverami oraz z muzyką jazzową. Zaśpiewał w kilku musicalach oraz był dość często zapraszany, by współpracować z młodymi artystami oraz Dj-ami, zakochanymi wręcz w jego niezwykłej barwie głosu.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W roku 2008 zdobył własny rekord, dzięki temu, że wystąpił na scenie dwieście dwadzieścia razy! Zawita po raz pierwszy do naszego kraju, gdzie przypomni wielkie przeboje Spandau Ballet, tak w Gdańsku, jak i w Warszawie.

Na najbliższy koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go lutego 2018 roku, do warszawskiej Progresji Music Zone - Duża Scena (Main Stage), przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl