Tommy Emmanuel- koncert
Tommy Emmanuel jest wybitnym gitarzystą oraz showmanem, niezrównanym mistrzem technik: fingerstyle i slapping.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
7 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
119 zł

Dobrze już znany publiczności w Polsce, jeden z tych okrzykniętych mianem najlepszych, a nawet najwybitniejszych gitarzystów akustycznych na całym świecie- nikt inny jak Tommy Emmanuel, już w listopadzie wraca do naszego kraju! Mistrz gitary w Polsce da cztery wspaniałe, niepowtarzalne koncerty. Odwiedzi Gdańsk, Warszawę, Kraków oraz Wrocław. Polacy go uwielbiają! Jest kochany za wielki muzyczny talent i niepowtarzalną sceniczną osobowość.

Tommy Emmanuel- genialny, wybitny gitarzysta z Australii po dwóch latach ponownie zagra na polskich scenach. Publiczność uwielbia jego pełne pasji, wirtuozji i emocji koncerty, docenia także wspaniałe poczucie humoru, które go charakteryzuje i daje poczuć bliskość pomiędzy publicznością, a samym mistrzem. Podziwiają i uwielbiają go również inni muzycy, którzy mają świadomość talentu, techniki oraz wirtuozerii Emmanuela. Sam Artysta natomiast na swoich koncertach gromadzi publiczność, która po jednym spotkaniu, zawsze marzy o kolejnym. Taki jego urok.

Tommy Emmanuel jest wybitnym gitarzystą oraz showmanem, niezrównanym mistrzem technik: fingerstyle i slapping. Kiedy chwyta w swoje ręce gitarę, tworzy już kompletny zespół, prezentując w tym samym czasie linię basu, dźwięki perkusyjne i melodię, którą wybrzmiewa instrument wiodący, a co pokazuje rzeczywistość? Na scenie stoi jeden człowiek z akustyczną gitarą w rękach!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Tommy jest geniuszem samoukiem, nigdy wcześniej nie podejmował nauki w żadnej szkole muzycznej, nie czytał nut czy też tabulatur. Wszystkie dźwięki wyłapuje uchem, później przetwarza je w głowie, a jego dłonie przenoszą je na gitarę. Jego wielka pasja, miłość do muzyki i radość jaką z tego ma łączy gitarzystów z całego świata oraz fanów z którymi swoim talentem bardzo chętnie się dzieli w trakcie ogromnej ilości tournée. Rocznie na scenie z gitarą pojawia się około 300 razy.

Personifikacja Muzyki.
Twórczość Tommy'ego to mieszanina wielu gatunków, usłyszymy kilka charakterystycznych dźwięków dla gatunku country, jazzu, popu, bluegrass, bluesa, flamenco czy muzyki klasycznej, a nawet muzyki Aborygenów. Tommy także bardzo chętnie śpiewa zarówno kawałki własne, jak i znane hity. Na swoim koncie ma 28 płyt: nagrane solo, nagrane w duetach, zespołowe, albumy coverowe, stworzone zarówno na gitarze akustycznej, jak i elektrycznej. Na DVD możemy zakupić, aż 6 koncertów Tommy'ego, a jego instruktażowe płyty są wyczekiwane przez wszystkich, którzy jego gitarowe granie pokochali.

Emmanuel jest uhonorowanym muzykiem Artystą dwukrotnie nominowanym do Grammy. Przez swojego mentora- Cheta Atkinsa zyskał miano: CGP- Certified Guitar Player. Taki tytuł przyznano tylko 4 osobom na całym świecie. Na swoim koncie ma wiele nagród przyznawanych przez profesjonalne sztandarowe magazyny, takie jak na przykład: Guitar Player Magazine, Juke Magazine, Rolling Stone czy Acoustic Guitar Magazine.

Jest Australijskim Ambasadorem Muzyki. Nagrodzony także Orderem Australii, najwyższym odznaczeniem państwowym- w jego przypadku przyznanym za wkład jaki włożył w rozwój kraju szczególnie, jeśli chodzi o edukację muzyczną. Zanim na scenie pojawi się wybitny wirtuoz gitary Tommy Emmanuel przed każdym z tych koncertów wystąpi gitarzystka oraz wokalistka: Christie Lenée, zdobywczyni tytułu International Fingerstyle Guitar Champion w roku 2017.

Zapraszamy państwa serdecznie już 7 listopada 2019 roku o godzinie 19.00 do Klubu Studio w Krakowie. Cena biletu: 119 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl