Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Paradise Bangkok Molam International Band - koncert

The Paradise Bangkok Molam International Band - koncert
 
Album został nagrany w Bangkoku, natomiast został zmiksowany przez Nicka Manasseha (Londyn).
gdzie?Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
kiedy?12 października 2017 od 20:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie formację, która w roku 2014, w grudniu, wydała swój album debiutancki, noszący tytuł: "21st Century Molam". Zespół wywiódł się z sesji legendarnych w klubie Bangkok Paradise, które prowadził Dj Chrisa Menista i Mafta Sai w Tajlandii.

Grupa gra muzykę tradycyjną molam, która pochodzi z regionu Isan, leżącego we wchodnio-północnej Tajlandii, ale dodają do niej również brzmienia bardziej współczesne. Album został nagrany w Bangkoku, natomiast został zmiksowany przez Nicka Manasseha (Londyn). Udało mu się stworzyć wersję mistrzowską dubbową singla debiutanckiego formacji, pod tytułem: "Roob Lor Pu Tai", ten singiel ma swoje miejsce na płycie.

Choć zespół oparty jest głównie na brzmieniu tradycyjnym molam z Isan, muzycy również wydobywają cechy transowe muzyki, tak powtarzające się motywy "Sao Sa Kit Mae" opierające się na dźwiękach eterycznych khaen Sawaia bądź groove napędzający, który znajduje się w piosence, pt.: "Lam San Disco", a w nim dźwięki psychodeliczne phin Kammao wchodzą na pierwszy plan.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zespół jest zatem zakorzeniony w tradycji, jednak patrzący też w przyszłość - wywołał duże zamieszanie na koncertowych scenach. Pierwsza płyta studyjna tego zespołu jest zdecydowanie wyrazem założeń.

Zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się już 12-go października 2017 roku, w krakowskim Klubie Alchemia, znajdującym się przy ulicy Estery 5. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl