The Dumplings - koncert
"Nie gotujemy" to ich teledysk, który został obejrzany w popularnym serwisie internetowym YouTube aż 5,5 miliona razy, zaś "Kocham być z Tobą" więcej niż 8 milionów!
Gdzie?
Targ Węglowy
Targ Węglowy, 80-026 Gdańsk
Kiedy?
3 sierpnia 2018 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Pochodzą z Zabrza. Fanka brzmień klasycznych oraz spokoju - Justyna Święs. Lubiący głęboki bas oraz samplowe eksperymenty - Kuba Karaś. Razem tworzą elektropopowy, melodyjny duet. Są w tym wręcz genialni. "Nie gotujemy" to ich teledysk, który został obejrzany w popularnym serwisie internetowym YouTube aż 5,5 miliona razy, zaś "Kocham być z Tobą" więcej niż 8 milionów! To bardzo zadowalające i wiele znaczące dane dla zespołu.

Na swoim koncie mają już setki koncertów. Na festiwalowej liście formacji, znajdują się, między innymi: Off Festival, Spring Break, Open’er, Colours of Ostrava, Liverpool Sound City, Sziget Festival, Great Escape - Brighton, francuski Europavox, a także legendarny festiwal przeznaczony dla młodych zespołów, czyli SXSW, Austin, Teksas. Wydali dwie świetnie przyjęte płyty, noszące tytuły: "No Bad Days", z roku 2014, "Sea You Later" z roku 2015. Mają również w swym posiadaniu Fryderyka za Debiut w roku 2014. Od jakiegoś czasu na koncertach formacja jest wspomagana przez perkusistę nazwiskiem Wojciech Kostrzewa.

Na koncert The Dumplings zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go sierpnia 2018 roku, do gdańskiego Targu Węglowego. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 21:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl