Ted Nemeth- koncert
W przekazie muzyki dominuje swoboda oraz prostota co sprawia, że całość chwyta za serce wzbudzając ogromną sympatię słuchaczy.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
11 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
25 zł

Ted Nemeth, to grupa powstała latem roku 2010 w Łodzi. Założona w garażu, który to nie chce ich opuścić, chociaż oni jego mury opuścili już dawno temu. Muzyka jaką grają to połączenie energii i nostalgii, brudu starych kamienic w Łodzi i czystego szaleństwa, które zamknięto w formie, jednocześnie ma na celu zachwycać, ale też wprowadzić niepokój. Nie przypadkiem duży udział ma tutaj warstwa liryczna, bowiem Ted Nemeth jest jednym z nielicznych zespołów reprezentujących rodzimą scenę, którzy posiadają polskie teksty z głębszym sensem.

Liderem zespołu jest Patryk Pietrzak, który trafia w samo sedno problemów ludzi swojego pokolenia. W przekazie muzyki dominuje swoboda oraz prostota co sprawia, że całość chwyta za serce wzbudzając ogromną sympatię słuchaczy. Jednakże często pozostawia w nich skrajny dyskomfort całej gamy pytań, na które ciężko znaleźć jedną, właściwą odpowiedź.

Ted Nemeth nie jest zespołem dla każdego, jednakże z całą pewnością każdy choć raz powinien ich posłuchać i postarać się zrozumieć. Grupa grała między innymi u boku Organka, T.Love Alternative, Happysad czy Pidżamy Porno. W roku 2018 ich debiutancka płyta pod tytułem "Ostatni Krzyk Mody" zdobyła łódzką nagrodę Armatka Kultury, uznano, że to najlepsze co wydarzyło się w Łodzi w roku 2016. W roku 2017 zagrali na festiwalowych scenach, takich jak scena Festiwalu Jarocin czy ponadczasowy Przystanek Woodstock. W ubiegłym roku na rynku muzycznym pojawiła się kolejna płyta zespołu pod tytułem "CTRL C", nakładem wytwórni muzycznej Mystic Production.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W bieżącym roku odwiedzili już 20 polskich miast ze swoją trasą koncertową, zagrali między innymi podczas Męskiego Grania. Następne ich koncerty pokażą przekrój całej twórczości grupy Ted Nemeth, zagrają swoje stare jak i te najnowsze kawałki znane z krążków "Ostatni Krzyk Mody" i "CTRL C", a może i usłyszymy te starsze utwory...Któż to wie...

Zapraszamy Państwa serdecznie już 11 kwietnia 2019 roku o godzinie 20.00 do Klubu Hydrozagadka w Warszawie. Cena biletu: 25 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl