Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Na cygańską nutę

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Na cygańską nutę
Do tego solidna porcja ognistego folkloru, pochodzącego od Romów europejskich, poczynając od Francji i Hiszpanii kończąc a Bałkanach i Węgrach
Gdzie?
Teatr Palladium w Warszawie
Złota 9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
26 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
95 zł
Organizator
Agencja Brussa

Ważne pytanie: Gdzie mieszka miłość? Jak nam wiadomo mieszka ona w taborze cygańskim, pośród ludzi, którzy cenią sobie niezależność i wolność.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert bardzo dynamicznej muzyki, przy tym zmysłowej, która nierozłącznie kojarzy się z barwnymi strojami - to właśnie propozycja spędzenia wspaniałego wieczoru, pod nazwą: "Na cygańską nutę". Wystąpią przed Wami roztańczone czardasze, płaczące skrzypce, roześmiani wokaliści, przegląd przepięknych arii operowych, musicalowych oraz operetkowych, które kojarzą się z Cyganami - zaczynając od "Trubadura" oraz "Carmen" aż po "Cygańską miłość", a także dobrze Wam znanego "Dzwonnika z Notre Dame". Do tego solidna porcja ognistego folkloru, pochodzącego od Romów europejskich, poczynając od Francji i Hiszpanii kończąc a Bałkanach i Węgrach - gorące rytmy jak palinka, czy papryka, jak również słodkie przypominające tokaj...Serdeczne zapraszamy Państwa do wspólnej, świetnej zabawy oraz do śpiewania z nami niezapomniane: "Ore ore"!

Już w piątek, 26-go lipca 2018 roku, o godzinie 19:00 odbędzie się koncert "Na cygańską nutę". Wydarzenie będzie miało miejsce w warszawskim Teatrze Palladium, który znajduje się przy ulicy Złotej 9. Bilety wstępu kosztują 95 złotych, a organizatorem jest Agencja Brussa.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl