Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Targi Ślubne 2018 Kołobrzeg
Tak w sobotę, jak również w niedzielę Narzeczeni mogli będą porozmawiać z profesjonalistami na tematy związane z organizacją Ślubu oraz Wesela.
Gdzie?
Fregata Sala Bankietowa i Kawiarnia
Dworcowa 12, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
18 lutego 2018 od 10:00 do 16:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Targi Ślubne, które odbędą się w Kołobrzegu już 18-go lutego 2018 roku, w Sali Bankietowej i Kawiarni Fregata, znajdującej się przy ulicy Dworcowej 12. Zaczynamy o godzinie 10:00, a wydarzenie jest bezpłatne. Dla każdego z Państwa zorganizujemy stanowiska, a także miejsca dodatkowe, by wygodnie siedzieć przy stoliczkach. Można będzie kameralnie i miło pogawędzić.

Branże, które wymagają, aby ich oferta została przedstawiona na żywo, prowadzić będą występy w ściśle określonym czasie. Tak w sobotę, jak również w niedzielę Narzeczeni mogli będą porozmawiać z profesjonalistami na tematy związane z organizacją Ślubu oraz Wesela.
Serdecznie Was zapraszamy!

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl