Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Targi Gastro - Hotel
Wystawcy, którzy z nami współpracują mają dla Was bardzo rozszerzoną ofertę, a w tym liczne nowości i zapraszają do podjęcia z nimi konsultacji specjalistycznych.
Gdzie?
Hala Sportowa Milenium w Kołobrzegu
Ppor. Łopuskiego E. 38, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
8 marca 2019 od 10:00 do 15:00
Organizator
Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo GASTRO-HOTEL

Na nasze Targi zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go marca 2019 roku, do kołobrzeskiej Hali Sportowej Milenium, znajdującej się przy ulicy Ppor. Łopuskiego E. 38. Wydarzenie będzie trwało w godzinach od 10:00 do 15:00, a jego organizatorem są Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo GASTRO-HOTEL. Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie zwłaszcza menażerów oraz właścicieli kasyn, hoteli, spa, restauracji, barów, pensjonatów, cukierni, hurtowni, ośrodków wypoczynkowych, piekarni, stołówek szkolnych, przyszpitalnych i przedszkolnych, kateringowych firm, domków letniskowych, kawiarni, architektów, czy też pracowników projektowych i innych.

Tagi te są regionalną imprezą, która ma zamiar dotrzeć bezpośrednio do regionów Państwa zamieszkania, czyli wszędzie tam gdzie są goszczeni, bardzo chętnie zresztą, Turyści. Wiemy również, iż każda z osób pracujących w branży hotelarsko-gastronomicznej jest osobą zapracowaną i właśnie z tego powodu my postanowiliśmy dotrzeć do Was! Dbamy tym samym o Waszą wygodę i zadowolenie. Wystawcy, którzy z nami współpracują mają dla Was bardzo rozszerzoną ofertę, a w tym liczne nowości i zapraszają do podjęcia z nimi konsultacji specjalistycznych. Chętnie poświęcą oni Państwu swój cenny czas oraz postarają się dać odpowiedzi na pytania, które dotyczyć będą konkretnego asortymentu. Nasze targi zatem nie są jedynie ofertą wystawienniczą, ale również bogatym programem innych imprez, które obfitować będą w różnorakie szkolenia, pokazy oraz ciekawe warsztaty.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl