Ta droga - the best of Marcin Styczeń - koncert

Ta droga - the best of Marcin Styczeń - koncert
Jest to zapis artystycznej i duchowej podróży, którą Marcin Styczeń razem ze swą publiką odbywa od więcej niż dwudziestu lat
Gdzie?
Klub Harenda / Piwnica pod Harendą
Krakowskie Przedmieście 4/6, 00-333 Warszawa
Kiedy?
20 października 2019 od 18:00
Za ile?
35 zł

„Ta droga nie wiedzie w górę, ta droga wiedzie w głab” - to słowa jednego z utworów Marcina Stycznia, jaki stał się tytułem koncertu autorskiego. Jest to zapis artystycznej i duchowej podróży, którą Marcin Styczeń razem ze swą publiką odbywa od więcej niż dwudziestu lat. Poszczególne piosenki artysty to przystanki w tejże wędrówce. Program koncertu „Ta droga” obejmuje utwory ze wszystkich 10 albumów: mistyczna poezja od Karola Wojtyły, utwory autorskie Marcina Stycznia, wiersze Ernesta Brylla z płyt „Zbieg”, „21 gramów” i „10/40”, a także piosenki Leonarda Cohena, pochodzące z albumu „Lubię gadać z Leonardem”. Zatem koncert, pod nazwą: "Ta droga - the best of" to równocześnie promocja śpiewnika Marcina Stycznia - największe przeboje.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go października 2019 roku do warszawskiego Klubu Harenda / Piwnica pod Harendą, znajdującego się przy ulicy Krakowskie Przedmieście 4/6. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl