Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stories. Koncert zespołu E-Jazz Quartet – Agnieszka Hekiert

Stories. Koncert zespołu E-Jazz Quartet – Agnieszka Hekiert
 
Jako owoc tej współpracy, powstał album pod tytułem "European Impressions", który łączy słowiańską melancholię oraz iście bałkańską energię.
gdzie?Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
kiedy?25 stycznia 2018 od 19:15
za ile?bezpłatnie

"Stories", koncert E-Jazz Quartet – Agnieszka Hekiert wraz z zespołem. "Stries", płyta autorska jest mieszanką brzmień bałkańskich, duszy słowiańskiej opiewających w wyśmienite dźwięki, serbsko-bułgarskie "połamane" rytmy oraz ciepłe partie wokalne Agnieszki Hekiert oraz Kuby Badacha.

Hekiert, jest wokalistką jazzową, która już ponad 9 lat współpracuje z Bobbym McFerrinem, wibitnością wśród artystów jazzowych. W Polsce współpracuje także z Krzysztofem Herdzinem i jego Triem, a także z Leszkiem Żądło, który jest saksofonistą, Nevianem Lenkovem oraz Konstantinem Kostovem. Jako owoc tej współpracy, powstał album pod tytułem "European Impressions", który łączy słowiańską melancholię oraz iście bałkańską energię.

Agnieszka Hekiert, to także vocal coach w takich programach jak: My Camp Rock II, emitowany w 2009 roku w Disney Channel, X-Factor w roku 2011, emitowany w TVN, Fabryka Gwiazd emitowana w Polsacie w roku 2008 oraz Mam Talent z lat 2010/2011 emitowany w TVN. Agnieszka bez problemu łączy dwie swoje pasje: występuje na scenie podczas imprez jazzowych oraz jest tuż obok, służąc pomocą, radą, ucząc emisji czyli jako vocal coach.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Ukończyła wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na katowickiej Akademii Muzycznej. Swoją karierę rozwijać zaczęła w Polsce. Na swoim koncie ma wiele nagród, zdobytych na różnych festiwalach. Pochwalić się może również współpracą z takimi gwiazdami jak: Natalia Kukulska, Krzysztof Ścierański, Ryszard Rynkowski, Wiesław Pieregorólka czy Marek Bałata.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Sali Teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Świnoujściu, już 25 stycznia o godzinie 19:15!

Wstęp bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl