Steamin' up: The Cobblestones Quintet - koncert

Steamin' up: The Cobblestones Quintet - koncert
Zespół The Cobblestones Quintet gra muzykę jazzową. Członkowie formacji to prawdziwe osobowości sceniczne, muzycy z wielkim doświadczeniem nagraniowym, jak również scenicznym.
Gdzie?
12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16, 00-265 Warszawa
Kiedy?
17 lipca 2019 od 20:30
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w każdą środę wakacyjną o godzinie 20:30 na wspaniałe granie w granicach cyklu, pod nazwą: „Steamin’ up”. Najbliższy wieczór środowy utrzymany będzie w stylu zwanym smooth jazz, a także nu jazz, czy acid jazz. O artystyczną oprawę zadba natomiast The Cobblestones Quintet i zaproszeni Goście specjalni.

Zespół The Cobblestones Quintet gra muzykę jazzową. Członkowie formacji to prawdziwe osobowości sceniczne, muzycy z wielkim doświadczeniem nagraniowym, jak również scenicznym. Zespół jest głównie skoncentrowany na wykonawstwie kompozycji autorskich i twórczości, które oscylują wokoło jazzu progresywnego, prócz stylistyki postbopowej, włączając bardzo swobodnie elementy soul i funk do granych przez siebie kompozycji muzycznych. Grupa latem, roku 2018, odbyła niezwykle udaną trasę razem z Frankiem McCombem (keys, voc). Planują z artystą kontynuację współpracy przez nagranie oraz wydanie albumu, a także następne zdarzenia koncertowe już w tym roku, w lipcu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go lipca 2019 roku, do warszawskiego 12on14 Jazz Clubu, znajdującego się przy ulicy Noakowskiego 16. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl