Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stanisława Celińska Świątecznie - koncert

Stanisława Celińska Świątecznie - koncert
 
Równocześnie Maciej Muraszko dbał, o to żeby każdy posiadał swój niepowtarzalny klimat.
gdzie?Teatr Syrena
Litewska 3, 00-589 Warszawa
kiedy?27 grudnia 2017 od 19:00
za ile?130 zł

Po wielkim sukcesie płyt Stanisławy Celińskiej, noszących tytuły: "Atramentowa", a także "Atramentowa, Suplement" artystka razem z współtwórcą tego sukcesu, czyli Maciejem Muraszko, podjęli decyzję, że nagrają jeszcze jeden album. Zatem wybór padł teraz na kolędy, przepiękne piosenki świąteczna oraz na pastorałki i tak powstał krążek S. Celińska, pt.: "Świątecznie". Kiedy została nagrana i wydana po raz kolejny okazało się, iż aranże oraz wykonanie piosenek znanych dobrze w większości publice - bo są to w końcu wspaniałe, świąteczne kolędy, przypadły tak do gustu, iż po wydaniu zeszłorocznym, zostały jedynie pustki na sklepowych pułkach.

Napływało więc wiele próśb pochodzących od słuchaczy, by w roku 2017 wydać reedycję albumu, jednak poszerzoną o utwory świąteczne. Zostały one stworzone specjalnie z tej okazji przez Stanisławę Celińską. Autorom albumu głównie zależało na tym, żeby słuchając tych piosenek, każdy z Państwa - sam bądź wspólnie z rodziną, w miłej atmosferze Świąt, mógł pośpiewać lub choćby zanucić razem ze Stanisławą Celińską. Równocześnie Maciej Muraszko dbał, o to żeby każdy posiadał swój niepowtarzalny klimat.

Właśnie dlatego bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na cudowny i niepowtarzalny, przepełniony ciepłem oraz dobrą świąteczną energią koncert. Odbędzie się on już 27-go grudnia 2017 roku, w warszawskim Teatrze Syrena. Zaczniemy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 130 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl