Stanisław Soyka & Wojciech Karolak Trio - koncert
"Swing Communication to spotkanie czempionów rythm'n'bluesowej i jazzowej muzycznej sceny w naszym kraju: Stanisława Soyki oraz Tria Wojciecha Karolaka
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
24 lutego 2018 od 19:00

Koncert, na który serdecznie Państwa zapraszamy, przeniesie Was w czasy, w których "Hallelujah, I just love her so" śpiewane było przez Ray'a Charles'a, "Don't get around much anymore" przez Nat'a King'a Cole'a, zaś "Come Sunday" przez Mahalia'e Jackson. Poczujecie zatem wielką energię, która od zawsze była towarzyszką złotych lat swingu. Muzyka ta już od ponad czterdziestu lat nie istnieje w eterze, ani niestety w tanecznych klubach, lub na koncertowych scenach, jednak kiedy nasze nagrania są prezentowane młodym ludziom, nigdy wcześniej nie słuchającym tej muzyki, na twarzach tych ludzi pojawia się szczery uśmiech oraz coś, co nazwać można zaskoczeniem. Zatem wyciągamy wnioski, iż ta muzyka ciągle wprowadzać chce słuchaczy w wyśmienity nastrój.

"Swing Communication to spotkanie czempionów rythm'n'bluesowej i jazzowej muzycznej sceny w naszym kraju: Stanisława Soyki oraz Tria Wojciecha Karolaka, które występuje w składzie: Arek Skolik grający na perkusji, Wojciech Karolak grający na organach hammonda, a także Tomasz Grzegorski grający na saksofonie, w koncercie wielkich hitów pochodzących z tego gatunku. Nasz projekt jest równocześnie kontynuatorem wątku który rozpoczął się nagranym w roku 2015 przez Soykę i Big Band Roger Berg albumem, pod tytułem: "Swing Revisited".

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 24-go lutego 2018 roku, w kołobrzeskim Regionalnym Centrum Kultury, znajdującym się przy ulicy Solnej 1. Zaczynamy o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl