Koncert Daniel Toledo Quartet
Formacja jest gwiazdorskim składem jazzowych muzyków, na której czele stoi kontrabasista ekwadorski - Daniel Toledo.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
28 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
50 zł

Regionalne Centrum Kultury, znajdujące się w mieście Kołobrzeg imienia Zbigniewa Herberta bardzo serdecznie Państwa zaprasza na koncert zespołu Daniel Toledo Quartet.

Formacja jest gwiazdorskim składem jazzowych muzyków, na której czele stoi kontrabasista ekwadorski - Daniel Toledo. Z muzycznej współpracy Piotra Orzechowskiego (Pianohooligana) i Daniela narodził się pomysł grania razem. Panowie poznali się w trakcie studiów na Berklee College of Music (Walencja). Dyskusje o muzyce i wspólne koncerty doprowadziły do powstania formacji, którą początkowo tworzyli: Daniel Toledo (kontrabas), Joshua Wheatley (perkusja) oraz Piotr Orzechowski (fortepian). Po paru występach oraz dostrzeżeniu potencjału zespołu artyści postanowili, że nagrają pierwszą płytę, noszącą tytuł: „Elapse”, na której znajdują się kompozycje autorskie samego lidera grupy. W granicach promocji albumu grupa wystąpiła podczas Festival Ecuador Jazz (największy jazzowy festiwal w Ekwadorze, Chile i kilku innych krajach europejskich).

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go lutego 2020 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl