Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert: Titanic Sea Moon & Wolne Pokoje
Członkowie zespołu odpowiedzialni są za muzyczną oprawę spektaklu pod tytułem: „Stan Wyjątkowy”, który został wystawiony przez Nowy Teatr w Słupsku.
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
8 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
25 zł

Titanic Sea Moon - formacja powstała w roku 2018 w mieście Słupsk, po paru niezobowiązujących próbach, podczas których okazało się, iż wzajemne inspiracje oraz improwizacje tworzą jakże ciekawą całość. W zespole grają członkowie wcześniej związani z licznymi innymi muzycznymi projektami polskimi. To, między innymi: Przyzwoitość, Guernica Y Luno, Tornado Space Ship, Shitface, Najpiękniejsi, Ewa Braun, Extremis Necrosis, czy Wszystkie Wschody Słońca. Teraz zespół Titanic Sea Moon za sobą ma kilka słupskich koncertów. Grają muzykę gitarową z pogranicza noisu, shoegaze, psychodelii, ambientu, minimal, transu i experimental.

Członkowie zespołu odpowiedzialni są za muzyczną oprawę spektaklu pod tytułem: „Stan Wyjątkowy”, który został wystawiony przez Nowy Teatr w Słupsku. Sztuka ta opisuje wydarzenia, jakie rozgrywały się w Słupsku po śmierci kibica - Przemka Czai, zaś muzyka jest tutaj ważną, nie jedynie ilustracyjną, częścią przedstawienia, które zostało zrealizowane w konwencji teatru dokumentalnego.

Wolne Pokoje - projekt solowy Roberta „Rogera” Demidziuk, pod znakiem: ambient/free/noise opartego na eksperymentach z saksofonem preparowanym tenorowym oraz współczesną elektroniką. Do tej pory pod tą nazwą zostały wydane dwie kasety: „Dialekty Mieszane” i „Teren przyległy”.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Roger jest członkiem formacji 30 kilo słońca, ponad to współtworzy label, zwany: Plaża Zachodnia. Również udziela się w projektach, jak na przykład: Ak Uki (Pionierska Records, Plaża Zachodnia), North Noise (Petroglyph Records, Picpack Label), Skala (49 Manekinów, Underwater Music, Clinical Archive) oraz Perry Ferya Band (Clinical Archive, Recycling Records). Wydawał także płyty solowe dla Chill Label.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go lutego 2020 roku, do kołobrzeskiej Klubokawiarni Centrala, znajdującej się przy ulicy Wąskiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl