Stacja Kultura - warsztaty artystyczne dla dzieci

Stacja Kultura - warsztaty artystyczne dla dzieci
Warsztaty artystyczne przeznaczone dla dzieci będą się odbywały w budynku dawnego kolejowego dworca, gdzie teraz znajduje się sala kultury.
Gdzie?
Sala Kultury
Kolejowa 3, 58-540 Karpacz
Kiedy?
6 października 2018 od 09:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Miasto Karpacz

Zanim wierszyk dla dzieci, noszący tytuł: „Stoi na stacji lokomotywa…” w Karpaczu stanie się faktem, dziś już wyruszymy z naszym projektem, pod nazwą: "Stacja kultura!". Warsztaty artystyczne przeznaczone dla dzieci będą się odbywały w budynku dawnego kolejowego dworca, gdzie teraz znajduje się sala kultury.

W miesiącu październik rozpoczniemy od pracowni ceramicznej oraz plastycznej, które poprowadzi animatorka i artystka, nazwiskiem Agata Makutynowicz. Nasze zajęcia będą się odbywały w piątki oraz w soboty. Powstaną dwie grupy wiekowe.

Plastyczna pracownia - piątek: od godziny 15:00 do 16:15 dzieci w wieku od 5 do 7 lat, zaś od godziny 16:30 do 17:45 dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Malowanie farbkami plakatowymi, a także akwarelowymi, temperą, pastelami - suchymi oraz olejnymi, rysowanie ołówkiem, kredą, węglem, plasteliną, akwarelowymi kredkami, grafika, linoryt, monotypia i kolaż.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Pracownia ceramiczna - będzie się odbywała w soboty w godzinach od 9:00 do 10:15 - zajęcia przeznaczone dla najmłodszych w wieku od 5 do 7 lat, w godzinach od 10:30 do 11:45 dla milusińskich od 8 do 12 lat.

Odbywać się będą zajęcia: terminy związane z różnymi technikami ceramiki, historia ceramiki, poznanie narzędzi oraz materiałów pracowni ceramicznej, projektowanie form przestrzennych, a także płaskich, prezentacja różnorodnych ceramicznych wytworów, projektowanie oraz wytwarzanie biżuterii ceramicznej, jak również formy obróbki gliny.

Zajęcia trwają siedemdziesiąt pięć minut. Kosztują natomiast 35 złotych. Liczebność grup wynosi dwanaście osób. Zapisy w Referacie Promocji i Rozwoju, w budynku B Miejskiego Urzędu miasta Karpacz, do wyczerpania wolnych miejsc. Decyduje zaś kolejność Waszych zgłoszeń. Zajęcia organizuje Urząd Miejski w mieście Karpacz. Informacje szczegółowe pod numerem: 757619453.

Zatem nasz pociąg kulturalny właśnie rusza. Nie spóźnijcie się na niego, prosimy wsiadać i zamykać drzwi!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl