Spotkanie z Małgorzatą Czyńską i Edwardem Dwurnikiem wokół książki "Moje królestwo"

Spotkanie z Małgorzatą Czyńską i Edwardem Dwurnikiem wokół książki "Moje królestwo"
Małgorzata Czyńska w wywiadzie z artystą ukazuje czytelnikowi, strona po stronie, epizody z bogatego życia malarza. E. Dwurnik dzieli się opowieściami o przyjaciołach, autorytetach, sztuce, kobietach.
Gdzie?
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
Lipowa 4, 30-702 Kraków
Kiedy?
22 września 2016 od 18:30
Organizator
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK ma przyjemność zaprosić na spotkanie z Małgorzatą Czyńską oraz Edwardem Dwurnikiem - malarzem, celebrytą, artystą lubianym przez media, właścicieli galerii, znawców sztuki i kolekcjonerów. Ten doceniany zarówno w Polsce jak i na całym świecie malarz tworzy w sposób prowokujący, przewrotny i jak Witkacy ukrywając się pod maską błazna. Z ironią ale również pełnym zrozumieniem potrafi sportretować ograniczenia i niedoskonałości ludzi. Dwurnik to humanista i uważny obserwator społecznego życia.

Małgorzata Czyńska w wywiadzie z artystą ukazuje czytelnikowi, strona po stronie, epizody z bogatego życia malarza. E. Dwurnik dzieli się opowieściami o przyjaciołach, autorytetach, sztuce, kobietach i o sobie. Ma odwagę powiedzieć szczerze , co myśli, porusza się między prawdą i zmyśleniem, bywa kontrowersyjny, poważny, ale potrafi traktować rzeczy z dystansem i poczuciem humoru. A w kwestia osądzenia "czy król jest nagi?" pozostaje odbiorcom.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl