Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem
„Szwindel” jest historią zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, uświadamiającą nam, jak sprytni potrafią być oszuści oraz jak łatwo można paść ich ofiarą.
Gdzie?
EMPiK w Bonarka City Center
Gen. Kamieńskiego H. 11, 30-644 Kraków
Kiedy?
30 maja 2019 od 18:30 do 20:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
EMPiK Bonarka

„Szwindel” (Wydawnictwo Marginesy) - to tytuł najnowszej powieści Jakuba Ćwieka, który jest pisarzem, stand-uperem oraz scenarzystą debiutujący zbiorem opowiadań, pod tytułem: „Kłamca”. Zbiór doczekał się pięciu kolejnych już tomów, a także multimedialnego uniwersum. Nowa książka artysty traktuje o tym, że w zakładzie psychiatrycznym umarł jeden z członków oraz przywódców legendarnej formacji oszustów.

Syn, który został opuszczony, dostaje zeszyt w spadku. Znajduje się w nim spowiedź, a także pieniądze oraz obietnica fortuny. Żeby ją zdobyć bohater musi jednak wejść w konszachty ze wspólnikiem ojca w bardzo niechlubnym fachu oraz jego ciągle działającą grupą. To opowieść o oszustach, którzy posiadają wiedzę, jak z pomocą darmowego kubka kawy można z konta wyłudzić kilka tysięcy złotych, czy też jak zagarnąć czynsz oraz kaucję w zamian za wynajmowanie nie swego mieszkania. Albo jak wgryźć się w wielkie pieniądze na baniu się uchodźców. Zatem „Szwindel” jest historią zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, uświadamiająca nam, jak sprytni potrafią być oszuści oraz jak łatwo można paść ich ofiarą. Oraz to, że znajomość trików oszustów nie może Was przed niczym ochronić.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, które odbędzie się już 30-go maja 2019 roku, do krakowskiego EMPiku w Bonarka City Center, przy ulicy Generała Kamieńskiego H. 11. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:30.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl