Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie "Rodzina na swoim: w trzy lata dookoła świata"

Spotkanie "Rodzina na swoim: w trzy lata dookoła świata"
 
Po okresie trzech lat oszczędzania oraz pracy powiodła się im realizacja największego marzenia życia, czyli objechania dookoła świata.
gdzie?Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
kiedy?18 września 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie

Natalia Tokarczuk - zapraszamy na spotkanie z autorką książki, która opisuje trzy lata życia rodzinnego w podróży, w przeróżnych krajach, w odmiennych klimatycznych strefach oraz pośród różnych kultur. To także trzy lata początkowego nauczania syna autorki książki, które odbywało się w ciągłej drodze, które nie było łatwe, ale dawało gwarancję, iż sami się nauczą dużo więcej niż w trakcie innych studiów, czy też kursów.

Po okresie trzech lat oszczędzania oraz pracy powiodła się im realizacja największego marzenia życia, czyli objechania dookoła świata. Przygodę rozpoczęli od Ameryki Środkowej oraz Południowej później odwiedzili Azję, Australię, Afrykę, Karaiby, Kanadę. Ostatnie miesiące tej podróży spędzali w Gruzji, Iranie, Armenii.

Życie podróżników nauczyło ich szczególnie cierpliwości. Poza tym podszkolili języki obce, jak również pozbyli się strachu przed dniem jutrzejszym oraz odkryli, iż w każdym miejscu na świecie odnaleźć można wspaniałych przyjaciół.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na spotkanie zapraszamy 18 września 2017 roku, do krakowskiej Piwnicy pod Baranami, od godziny 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl