Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie "Kazbek z Gruzją w tle, czyli kaukaska włóczęga"

Spotkanie "Kazbek z Gruzją w tle, czyli kaukaska włóczęga"
 
Jest to znajdujący się pośrodku świata, kulturalny tygiel, który wciąż balansuje pomiędzy Azją i Europą.
gdzie?Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
kiedy?6 listopada 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie, dotyczące wyprawy do Gruzji. Odbędzie się ono już 6-go listopada 2017 roku, w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 19:00 zaś zakończy około godziny 21:00. Organizatorem jest Klub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie.

Krowy są tutaj wszędobylskie, spotkać możemy także szalonych kierowców, jak również wspaniałe widoki górskie. Są to pierwsze skojarzenia z tym pięknym krajem - Gruzją. Nie zapominajmy o winie, które jest tutaj pyszne, jak również o morzu, gościnności mieszkańców Gruzji oraz o Józefie Stalinie, którego obecność jest wręcz namacalna. Skojarzenia te nie kończą się szybko, jest ich wiele wiele więcej, ponieważ Gruzja jest można powiedzieć uniwersalna. Znajdujący się pośrodku świata, kulturalny tygiel, który wciąż balansuje pomiędzy Azją i Europą. Właściwie każdy z nas mógłby znaleźć tutaj coś pod siebie. Autor spotkania mówi, że w Gruzji był dwukrotnie, ale ciągle nie ma jej dosyć.

Krowy potrafią mówić w języku angielskim? Właściwie to na jakim kontynencie się znajdujemy? Jak bezpiecznie wejść i zejść z pięciotysięcznika? A tak w ogóle to po co się narażać? Na takie oraz inne pytania będziemy wspólnie szukać godnych odpowiedzi. Zejdziemy również do jaskiń, odwiedzimy świątynie, znajdujące się w skałach. Naszym oczom ukażą się wielkie miasta oraz zapomniane dawno wioski. A na koniec wsiądziemy do Łady, która nie przedstawia zachwycającego już widoku, ale odjedziemy na niej w swoją stronę.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Przedstawiamy Państwu Krzysztofa Story, który jest dziennikarzem, podróżnikiem, autorem bloga, pod nazwą: "Story of a Life". Jeździ on autostopem, wspina się, fotografuje, po prostu interesuje się wszystkim. W swym życiu odwiedził więcej niż trzydzieści krajów, ale wciąż czuje niedosyt.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl