Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie autorskie z Maciejem Mazurkiem

Spotkanie autorskie z Maciejem Mazurkiem
 
Szczerze powiedział, że jest to książka będąca bardzo dobrą obroną suwerenności artysty ze sztuką, kiedy wokół toczy się gra pozorów.
gdzie?Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
kiedy?29 maja 2017 od 18:00 do 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorTowarzystwo Przyjaciół Sopotu

"Topos"- dwumiesięcznik literacki wraz z Towarzystwem Przyjaciół Sopotu, mają wielką przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu autorskim z Maciejem Mazurkiem. Maciej Mazurek, to znany poeta, publicysta oraz krytyk sztuki.

Spotkanie prowadzić będzie Janusz Kapusta, jest on znanym malarzem, scenografem oraz rysownikiem, współpracującym między innymi z: "Wall Street Journal", "Boston Globe", "Rzeczpospolita", "The New York Times", "Print", "Washington Post" oraz "Graphis". Zapraszamy na spotkanie pod tytułem Wiersze na Piętrze w związku z ostatnio wydaną książka przez Macieja Mazurka o tytule:- "O sztuce. Krytyka, teoria, rozmowy". Spotkanie odbędzie się w Dworku Sierakowskich.

Wiele osób napisało o ostatniej książce Mazurka pod tytułem "O sztuce. Krytyka, teoria, rozmowy", wypowiedział się również o niej Janusz Kapusta. Szczerze powiedział, że jest to książka będąca bardzo dobrą obroną suwerenności artysty ze sztuką, kiedy wokół toczy się gra pozorów. Warto bowiem bronić czegoś tak pięknego, jak sztuka, bowiem tylko sztuka nadaje nam człowieczeństwa i godności. Godne zauważenia, według Kapusty, jeśli chodzi o książkę Mazurka, jest to, że jeżeli czytający ową książkę, nie jest w stanie zgodzić się z rozsądkiem i logicznym podejściem Macieja Mazurka, będzie musiał uzasadnić swoją pozycję i za argumentować swoje inne niż autora, stanowisko.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl