Spektakl ”Oskar i pani Róża”
Chłopczyk zatem wchodzi w przyjazną relację z wolontariuszką - Różą, która z czasem jest kimś więcej niż tylko wolontariuszką - staje się ciocią.
Gdzie?
Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
22 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
35 zł

Teatr na Plaży bardzo serdecznie zaprasza Państwa na spektakl gościnny, pod tytułem: "Oskar i pani Róża" autorstwa Erica-Emmanuela Schmitta, a w reżyserii pani Małgorzaty Oracz. Spektakl ten przedstawia świat chłopca chorującego na białaczkę - Oskara, który własnie stanął w obliczu śmierci. Dowiedział się on, iż zostało mu jedynie dwanaście dni życia...Jego rodzice unikają go jak tylko mogą, ponieważ boją się choroby syna. Chłopczyk zatem wchodzi w przyjazną relację z wolontariuszką - Różą, która z czasem jest kimś więcej niż tylko wolontariuszką - staje się ciocią.

Kobieta potrafi zrozumieć jego świat, pełen bólu, patrząc tylko w przerażone oczy. Jest towarzyszką chłopca w tej krótkiej drodze, przy czym stara się jak może ją oswoić. Stara się zaczarować czas specjalnie dla niego. Od dziś będziesz obserwował bacznie każdy kolejny dzień, mówiąc sobie, iż ten dzień znaczy dziesięć lat...

W obsadzie zobaczymy Artura Blanika oraz Karolinę Sowińską, reżyseria Małgorzata Oracz, która jest jednocześnie aktorką Teatru Wybrzeże. Spektakl przeznaczony od dwunastego roku życia.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy serdecznie już 22-go kwietnia 2018 roku, do sopockiego Teatru na Plaży, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl