Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Spektakl "Mamy problem. Monodram macierzyński"

Spektakl "Mamy problem. Monodram macierzyński"
Szymon Jachimek od roku 2014 był jednym z członków Kabaretu Limo. Po skończeniu działalności tej formacji zajął się komediową improwizacją oraz pisaniem teatralnych sztuk i musicalowych librett.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
29 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Recital piosenki kabaretowej, jednak w szlachetnym znaczeniu słowa. A zatem: obejdzie się bez parodii radiowych przebojów i bez przebieranek, w zamian za dobry tekst i muzykę, a głównie z wielkim szacunkiem dla inteligencji widowni.

Szymon Jachimek od roku 2014 był jednym z członków Kabaretu Limo. Po skończeniu działalności tej formacji zajął się komediową improwizacją oraz pisaniem teatralnych sztuk i musicalowych librett. Wraca teraz na kabaretową scenę z całkiem nowymi, piosenkami autorskimi, jakie lekko, z daleka od poważniejszych tonacji, opiszą naszą rzeczywistość. Biorąc pod uwagę wokalne umiejętności Szymona, także do muzycznych tonacji może być tutaj zachowany dystans.

Ratowaniem muzycznego aspektu, a nawet wynoszeniem go ponad wszelkie poziomy, zajmie się pianista - Jan Freicher. Posiada on w swym kompozytorskim CV, tak koncerty symfoniczne, kabaretowe piosenki, jak również przeboje disco.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go lutego 2020 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl