Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Wojciech Tremiszewski – Solo nowele
Założeniem autora jest, żeby każda z jego nowel rozpoczynała się od innych inspiracji, które podaje publika.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
17 grudnia 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Na nasz wieczór „Solo nowel” składają się 4 miniaturowe przedstawienia improwizowane, jakie zostaną grane tu i teraz, wprost na oczach widzów, bez wcześniej napisanego scenariusza.

Założeniem autora jest, żeby każda z jego nowel rozpoczynała się od innych inspiracji, które podaje publika. W celu uzyskania tych inspiracji zada on widzom pytania, jakie dotyczą nadchodzącego minispektaklu. Czasami poprosi o jakiś szczegół dotyczący charakteru bohatera, czasami o miejsce w jakim dzieje się akcja, zaś innym razem o temperaturę sceny pierwszej oraz o element scenografii. Zatem różne pytania oznaczają różne odpowiedzi oraz różne nowele.

Od wielu lat w niezwykłym Teatrze Impro artystę fascynuje możliwość żonglowania fabularnymi konwencjami, możliwość grania na scenie wszystkiego z pomocą umowności, absurdalnych efektów specjalnych, pantomimy i możliwość emocjonującej Opowieści. A dzięki solowej improwizacji, jaką autor zajmuje się od pewnego czasu, może zabrać widownię oraz samego siebie w głąb wyobraźni, czy też zobaczyć, gdzie można wypłynąć. O ile w przedstawieniu, pod tytułem: „Sam Termos” improwizuje on jeden, długi spektakl fabularny, to już „Solo nowele” mają dawać możliwość, by się wyżyć w budowaniu paru suspensów w różnych konwencjach i światach w trakcie jednego wieczoru. Troszkę sensacji, może romansu, fantastyki, absurdu, zwierząt, z całą pewnością garść śmiechu z pokręconego życia bohaterów tych nowel. 

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 17-go grudnia 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl