Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Wojciech Tremiszewski – Solo nowele
Założeniem autora jest, żeby każda z nowel rozpoczynała się od zgoła innej inspiracji, którą poda publiczność.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
11 marca 2020 od 20:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Wieczór „Solo nowel” odbędzie się już 11-go marca 2020 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Teatru BOTO. Na koncert składają się 4 miniaturowe improwizowane spektakle, jakie zostaną zagrane tutaj i teraz, czyli na oczach publiki, bez wcześniejszej napisanego scenariusza.

Założeniem autora jest, żeby każda z nowel rozpoczynała się od zgoła innej inspiracji, którą poda publiczność. Aby uzyskać owe inspiracje widowni zostaną zadane pytania, które dotyczyły będą nadchodzącego mini spektaklu. Czasami widzowie zostaną poproszeni o jakiś szczegół dotyczący charakteru bohatera, czasami o miejsce akcji, zaś innym razem o temperaturę sceny pierwszej oraz o element scenografii. Zatem różne pytania równają się różnym odpowiedzią, a to gwarantuje różne nowele.

Od wielu lat w konwencji Teatru Impro autora fascynuje możliwość żonglerki konwencjami fabularnymi, a także możliwość zagrania wszystkiego z pomocą umowności, absurdalnych efektów specjalnych, pantomimy, a także możliwości emocjonującej Opowieści. A dzięki improwizacji solowej, jaką autor od jakiegoś czasu zajmuje się, może zabierać widzów oraz samego siebie w głąb wyobraźni oraz zobaczyć, gdzie można wypłynąć. O ile w przedstawieniu, pod tytułem: „Sam Termos” improwizowany jest jeden, dłuższy spektakl fabularny, to już „Solo nowele” dają możliwości "wyżycia się" w budowaniu kilku suspensów dziejących się w różnych światach oraz konwencjach jednego wieczoru.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Troszkę sensacji, romansu, fantastyki, absurdu, zwierząt, z całą pewnością garść zdrowego śmiechu, zwłaszcza z tego, jak życie bohaterów nowel jest pokręcone.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl