Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl Kolejne Dni Życia z…

Spektakl Kolejne Dni Życia z…
 
Uczestnicy tej artystycznej inicjatywy dostali poufne zadanie, które starali się realizować podczas scen improwizowanych, które określane były konkretnymi zagadnieniami i motywami.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?3 listopada 2017 od 20:00
za ile?35 zł
organizatorNIE-POKORNA

Teatr na Plaży w Sopocie gościć będzie 3 listopada "NIE-POKORNĄ" grupę teatralną „Po Godzinach” ze spektaklem „Kolejne Dni Życia z…”. „Kolejne Dni Życia z…” to czarna komedia inspirowana zbiorową improwizacją w reżyserii Oracz Małgorzaty.

Aktorzy otrzymali „mikro-życiorysy” oraz charakterystyki postaci. Osoby te zobowiązane zostały do przeprowadzenia procesu rozwijania enigmatycznych życiorysów, na liście zadań pojawił się także punkt dotyczący doboru kostiumu, pasującego do osoby, którą aktorzy mają kreować. Uczestnicy tej artystycznej inicjatywy dostali poufne zadanie, które starali się realizować podczas scen improwizowanych, które określane były konkretnymi zagadnieniami i motywami.

I tak powstał zgrabnie skrojony scenariusz przedstawienia teatralnego, który ukazywał ludzi z przeróżnych sfer, charakteryzujących się skrajnymi osobowościami i poglądami, których połączyło wyjątkowe miejsce – sala do terapii…

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na deskach sceny Teatru na Plaży w Sopocie przy alei Franciszka Mamuszki 2, 3 listopada o godzinie 20:00 pojawią się: Ewa Bućko w roli Kariny, Barbara Danowska w roli Eli, Julia Moskalova w roli Tamary, Anna Posłuszna w roli Moniki, Karolina Sowińska w roli Grażynki, Tomasz Piątkowski w roli Huga, Łukasz Osiecki w roli Borsuka, Wojciech Rychłowski w roli Maxa, Adrian Tomaszewski w roli Janusza, Krzysztof Węgrzynowicz w roli Wiesława.

Reżyserem oraz autorką projektu jest Małgorzata Oracz. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl