Impro Atak! – Improwizowany kryminał w 2 aktach
Wyobraźcie sobie Państwo spokojne, zwyczajne, małe miasteczko, w którym to wszyscy się już znają oraz lubią...czy rzeczywiście tak może być?
Gdzie?
Sala Koncertowa PFK
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
17 marca 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Bałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopocie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Improwizowany kryminał, który zostanie przedstawiony w dwóch aktach już 17-go marca 2019 roku, w sopockiej Sali Kongresowej PFK, znajdującej się przy ulicy Moniuszki Stanisława 12. Bilety wstępu kosztują 40 złotych, a zaczynamy o godzinie 19:00.

Wyobraźcie sobie Państwo spokojne, zwyczajne, małe miasteczko, w którym to wszyscy się już znają oraz lubią...czy rzeczywiście tak może być? Może jednak ludzie ukrywają waśnie, ciche romanse, czy tez inne animozje? Pewnego dnia w bardzo tajemniczych okolicznościach zginie jeden z mieszkańców naszego sennego miasteczka, zaś o dokonanie tej zbrodni może być podejrzewany właściwie każdy z mieszkańców.

Poznają Państwo mroczne tajemnice, z pozoru tylko sielankowej mieściny. Poznacie również najciemniejsze z zakamarków ludzkich umysłów. Sprawdzicie, przy okazji jak bardzo zaskoczyć mogą Was, motywy popełnionej zbrodni. Zatem stwórzcie razem z nami tę historię, ponieważ to właśnie Wy będziecie mogli zdecydować, kto zginie oraz w jaki sposób morderstwo zostanie popełnione.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zatem aktorzy, specjalnie dla Państwa, zagrają, opierając się o wasze sugestie, ten jakże Improwizowany Kryminał.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl