Kończą mi się słowa - Premiera
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę spektaklu, pod tytułem: "Kończą mi się słowa".
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
4 października 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę spektaklu, pod tytułem: "Kończą mi się słowa". Wydarzenie odbędzie się już 4-go października 2019 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Istnieje granica przeżywania, poza którą jest ogromna intensywność, iż całą złożoność nazwać można prosto: „kocham” lub „boję się”, kiedy w ciele aż roi się od nienazywalnych warstw.

Punktem wyjścia do naszego przedstawienia jest cykl rysunków, które zostały wykonane przez Maję, kiedy była w końcówce ciąży. Były one wykonywane z zamkniętymi oczami oraz z nakierowaniem szczególnej uwagi na doświadczenia faktur, struktur, czy też przestrzeni ciał. Własnie w taki sposób powstawał dziennik osobistego doświadczania ciał, a w tym znaczeniowo i emocjonalnie. Natomiast na jego kanwie powstawała choreografia spektaklu.

Sceniczna wersja przedstawienia, która została zrealizowana po pokazach odbywających się w przestrzeni Stary Sobieski (Zbiornik Wody), wyszła poza doświadczanie ciąży oraz poza odczytywanie przez tancerkę narysowanych map ciała. Artystka dotyka zatem problematyki niepłodności kobiecej oraz tabu wokół in vitro.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Reżyserem jest: Agafia Wieliczko, Agafia Wieliczko - obsada.
Data premiery: 04 październik 2019, Gatunek: teatr tańca, choreografia: Agafia Wieliczko, muzyką zajęła się: Maja Miró-Wiśniewska.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl